Поліцейські викликали сумчанина за “липовою” повісткою?

Про це повідомив співробітникам прокуратури Сумської області місцевий житель Сергій Дрозденко.

Сумчанин скаржиться, що під час розгляду справи, пов’язаної зі смертю місцевого громадського діяча Анатолія Жука, начальник Сумського ВП ГУНП викликав його на приватну бесіду. На вказану пропозицію Дрозденко відмовив, а згодом отримав офіційну повістку на допит.

«Мені зателефонував співробітник Сумського ВП ГУНП та повідомив, що хоче передати повістку та запитав, де я знаходжусь. При цьому повідомив мене про те, що повістку надано за вказівкою начальника кримінального розшуку. Після цього біля мого дому з’явилася особа без форменного одягу, яка, не представившись, передала мені повістку про виклик. Побачивши документ, я одразу звернув увагу на відсутність підпису на повістці та дізнався телефон слідчого. Зателефонувавши йому, дізнався, що він мене на допит не викликав».

Відповідно до статті 131 КПК України виклик слідчого є одним із заходів забезпечення кримінального провадження. Порядок здійснення виклику до слідчого, зміст повістки про виклик чітко регламентований.

«Повістка про виклик має явні ознаки підробки», – впевнений сумчанин.

Наразі ухвалою слідчого судді Зарічного районного суду зобов’язано службову особу прокуратури внести відомості до ЄРДР по заяві Дрозденка.

Джерело: http://sumynews.com/

Поділитися в соціальних мережах