Поліція: інформація про замінування “Мануфактури” не підтвердилась

Як повідомила у Фейсбуці керівник відділу комунікації  ГУНП у Сумській області Ельвіра Біганова, інформація про начебто замінування торгівельного центру не підтвердилась.

Нагадаємо, сьогодні, о 09:48, на лінію «102» зателефонував чоловік і повідомив про те, що в “Мануфактурі” закладено вибуховий пристрій. Для перевірки  виїздили і працювали слідчо-оперативна група Сумського відділу поліції, кінологічна та вибухо-технічна служби, наряди пожежно-рятувальної частини, але повідомлення про замінування не підтвердилося.

“Бажаючим розважитись в такий спосіб хочу нагадати про кримінальну відповідальність . У відповідності зі статтею 259 Кримінального кодексу України, завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, – карається позбавленням волі на строк від 2 до 6 років.

Ті ж самі діяння, які спричинили тяжкі наслідки, або вчинені повторно, – карається позбавленням волі на строк від 4 до 8 років”, – написала Біганова у соцмережі.

Поділитися в соціальних мережах