Поліція розшукує банкіра-шахрая

Коли до Глухівського відділу поліції звернулась 81- річна жителька району із заявою про шахрайство, на її виклик негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції.

Правоохоронці з‘ясували: напередодні до бабусі, яка проживає в селі самотою, прийшов незнайомець. Представившись працівником одного з українських банків, він розповів старенькій про обмін старих купюр на нові банкноти, і запропонував поміняти у нього всю наявну готівку. Пенсіонерка пригадала: сусіди розповідали про щось подібне, але в силу свого віку та стану здоров‘я не дуже зрозуміла, про що йшла мова. Тож, не вагаючись, пристала на пропозицію «добродія», і винесла всі заощадження.
Обман виявився наступного дня, коли у гості до старенької жінки приїхали родичі, і бабуся показала їм «нові» гроші. На повірку, отримані купюри виявились сувенірними папірцями.

Наразі в поліції за даним фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 кримінального кодексу України (Шахрайство), у рамках якого з‘ясовується особа зловмисника та його місцеперебування.

Поділитися в соціальних мережах