Поліція Сумщини отримає сучасне радіообладнання на суму більш ніж півмільйона доларів США

Про це вже досягнута домовленість між керівництвом ГУНП області та представниками Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS). Необхідні фінансові ресурси для переоснащення поліції Сумщини в розмірі 530 тисяч умовних одиниць виділив уряд Японії.

В рамках спільного проекту між МВС України, Національною поліцією України та Урядом Японії розгорнута робота щодо впровадження в діяльність підрозділів української поліції новітніх засобів радіозв’язку. Уряд Японії на початку 2018 року прийняв рішення про виділення необхідних фінансових ресурсів для реалізації міжнародної технічної допомоги у напрямку переоснащення підрозділів поліції сучасними засобами цифрового радіозв’язку. За результатами консультацій в якості регіону, у якому реалізовуватиметься цей проект, було обрано Сумську область.

Після проведення міжнародного тендеру безпосередню закупівлю всіх необхідних приладів для потреб підрозділів поліції Сумської області буде здійснювати Управління ООН з обслуговування проектів (UNOPS), котре допомагає багатьом країнам відновлювати на своїх теренах мир та постконфліктну стабільність, надає послуги для раннього відновлення після природних катастроф, сприяє економічному розвитку на основі місцевих потенціалів і підтримує екологічну стійкість та адаптацію до зміни клімату. 

Проект переоснащення сумської поліції розрахований до кінця 2018 року і має відбуватися в два етапи, перший з яких, проектний, наразі триває. На сьогодні реалізація запланованих заходів перебуває на контролі керівництва МВС України та Національної поліції України.

Поділитися в соціальних мережах