Поліція Сумщини підвела підсумки роботи за п’ять місяців поточного року

На розширеній виїзній колегії, яка відбулась на базі Шосткинського відділу поліції, були максимально проаналізовані проблемні питання в роботі упродовж звітного періоду, визначені пріоритетні напрямки діяльності поліції області, серед яких – боротьба з обігом наркотиків, незаконним поводженням зі зброєю і боєприпасами, забезпечення правопорядку та захист населення.

Колегія відбулася за участю керівництва ГУНП, начальників галузевих служб та територіальних підрозділів поліції Сумщини. Про результати за основними напрямками діяльності заслухали доповіді начальника УАЗОР ГУНП Івана Безмена, заступників начальника ГУНП по напрямку слідства – Олега Григорова, кримінальної поліції – Руслана Пинягу.

Крім аналізу результатів діяльності, доповідачі вказали і на проблемні питання та прорахунки у роботі керівників поліції на місцях. У свою чергу начальник обласної поліції Микола Лушпієнко прийняв рішення про притягнення до дисциплінарної відповідальності цих керівників та підкреслив, що в разі невиправлення вказаних недоліків, вони будуть звільнені з посад.

Окремо розглянули питання щодо стану кадрового забезпечення підрозділів поліції області, дотримання особовим складом дисципліни і законності, вимог антикорупційного законодавства, а також результати проведення оперативно-профілактичних заходів під умовною назвою «Мак».

Микола Лушпієнко звернув особливу увагу присутніх керівників на необхідність покращення матеріально-технічного стану в підпорядкованих підрозділах. І в якості прикладу відзначив Шосткинський відділ поліції, де керівний склад за активного сприяння місцевої влади створює всі належні умови для ефективної роботи правоохоронців.

Завершуючи колегію, начальник ГУНП закликав підлеглих, у першу чергу, перейматись проблемами людей та суворо дотримуватись законності у повсякденній діяльності.

Поділитися в соціальних мережах