Поліція викрила двох «наркоаграріїв»

До дільничного інспектора Сумського районного відділу поліції звернулись небайдужі громадяни. Вони розповіли, що один з раніше судимих за наркотики жителів знов взявся за старе. Аби перевірити інформацію, правоохоронці завітали до додому 39-річного чоловіка, де на його присадибній ділянці знайшли посів 35 рослин конопель з ознаками культивації. Крім того, на горищі будинку, працівники поліції виявили марихуану та пристрій для її паління.

Ще одного 41-річного «поціновувача» наркотиків викрили працівники патрульної служби у Сумах. Як і попередній зловмисник, чоловік також вирощував коноплі та зберігав марихуану. За його словами, марихуану вживає тривалий час, тож, знайдений вражай – запаси на зиму, який правоохоронці знищили.

Знайдене правоохоронці направили на експертне дослідження. А у відношенні обох чоловіків слідчі відкрили кримінальні провадження за незаконний посів конопель за ч.1 ст. 310 Кримінального кодексу України та за зберігання наркотиків без мети збуту за ч.1 ст.309, покаранням за що для обох може стати обмеження або позбавлення волі строком до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах