Поліція вимагає заборонити роботу клубу “Луна” в нічний час

Сьогодні, 11 червня, на апаратній нараді в мерії обговорювали вибух у нічному клубі «Луна», який стався вранці в неділю.

Як повідомив начальник сектора Сумського відділення ГУНП в Сумському області Олександр Дідусев, найбільша кількість правопорушень відбувається навколо цього нічного клубу «Луна».

– Керівництво і міської, і Національної поліції в Сумській області зверталося неодноразово до міської ради щодо необхідності змінити режим роботи цього закладу, – запевнив він. – Це дозволяє закон про місцеве самоврядування. Востаннє таке лист було надіслано до міської ради в січні 2018 року за підписом начальника головного управління Національної поліції в Сумській області генерала Миколи Лушпієнка. Ми провели детальний аналіз обстановки навколо як цього клубу, так і інших розважальних закладів міста. Виходячи з цього аналізу, найбільша кількість повідомлень про правопорушення надходить саме з нічного клубу «Луна».

– Так, готуємо матеріали на депутатську комісію, – відгукнувся мер Сум Олександр Лисенко. – Виконавчий комітет повинен відповідно відреагувати.

-Ми вже готуємо проект рішення на виконком, – відповів перший заступник мера Володимир Войтенко.

– В якому стані постраждалі?

– Всього було госпіталізовано 7 осіб, – поділилася в.о. начальника міськвідділу охорони здоров’я. – Двоє з них в міськлікарню № 5. Один після надання допомоги самовільно покинув лікувальний заклад. Один знаходиться на лікуванні, вчора було прооперовано. П’ятеро людей в обласній лікарні. Всім надана медична допомога. Стан оцінюється як середній, а тих, хто прооперований, – тяжкий.

– Якщо керівники таких закладів не можуть забезпечити безпеку, шляхом укладення договорів з відповідними структурами, щоб не хто попало там стояв на вході і просто дивився, як люди ходять туди-сюди, а контролювали, з чим заходять, як заходять, і що відбувається, то потрібно задуматися, – знову мер. – І потрібно перевірити, щоб ми контролювали, що відбувається в закладах, куди люди прийшли відпочивати, а отримали поранення. Я думаю, це також і оперативна робота поліції, і виконком і депутати повинні відреагувати на цю ситуацію. Щоб були порядок і безпеку. П’яний ж, сто відсотків був. Зараз ми можемо регулювати час продажу алкоголю в місті, закон дає нам таке право.

– Так, уже підготовлений проект рішення виконкому, – відгукнувся перший заступник мера В.Войтенко. – Після 22.00 торгівля алкоголем буде заборонена.

– Правильно, вночі потрібно спати, а не купувати горілку, розпивати її в таких місцях як «Луна». Але ж там не тільки напої продають, але це вже нехай поліція розбирається …

Поділитися в соціальних мережах