Поліція затримала дивного пішохода з колючо-ріжучою зброєю

Під час патрулювання міста Путивль на одній з вулиць патрульні помітили підозрілого чоловіка, що рухався хиткою ходою. Запідозривши його у вживанні спиртного та задля безпеки самого чоловіка і оточуючих, правоохоронці вирішили його зупинити. А провівши у зупиненого особистий огляд, як того вимагають інструкції, виявили у нього на поясі чималий ніж у спеціальному чохлі.

Чоловік повідомив, що ніж він нібито знайшов на горищі нежилого будинку в селі Латишівка. Зброя йому сподобалася, і він забрав її собі, аби носити з метою самозахисту, хоча й знав, що для цього потрібен спеціальний дозвіл.

Ніж поліція вилучила та направили на експертизу. Відповідно до висновку експерта він виготовлений саморобним способом за типом мисливського ножа загального призначення та є холодною зброєю колючо-ріжучої дії. Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.2 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю..», Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає штраф до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або громадські роботи на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арешт на строк від трьох до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

Поділитися в соціальних мережах