Посадовицю Роменської РДА підозрюють у привласненні бюджетних коштів

Роменською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру службовій особі Роменської районної державної адміністрації, яка є державним службовцем 5-й рангу в межах категорії «Б». Дії підозрюваної кваліфіковано як заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем за ч. 2 ст. 191 КК України.

У ході слідства встановлено, що службовець РДА, вступивши в змову з фізичною особою-підприємцем, організувала схему привласнення коштів. Для цього підозрювана наказувала очільникам сільських рад Роменського району перераховувати кошти на розрахунковий рахунок зазначеного ФОП нібито за ремонт комп’ютерної техніки, які в подальшому підприємець повертав службовій особі.

Як повідомив прокурор Лебединського відділу Роменської місцевої прокуратури Костянтин Яковенко, наразі за клопотанням прокуратури підозрювану відсторонено від займаної посади. Окрім того, щоб уникнути запобіжного заходу у вигляді застави, керівництво Роменської районної державної адміністрації взяло свою підлеглу на поруки.

За скоєне жінці загрожує обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах