Правоохоронці вилучили у водія проблемну вантажівку

Минулої доби співробітники прикордонного відомства виявили  транспортні засоби із підробленими номерами кузовів, зокрема один із випадків – на Сумщині.

Учора в пункт пропуску «Катеринівка» прибув вантажний автомобіль «Volvo» 2008 року випуску української реєстрації. Під час огляду транспортного засобу правоохоронці Сумського загону виявили невідповідність номера кузова напівпричепа 2002 року випуску із зазначеним в реєстраційному документі. Громадянин України слідував вантажівкою на в’їзд до України.

Стосовно водія складено протоколи про адміністративне правопорушення за статтею 121-1 КУпАП «Експлуатація водіями транспортних засобів, номери агрегатів яких не відповідають записам у реєстраційних документах»та  статтею 290 КК України «Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу». Транспортний засіб передано представникам Національної поліції, повідомляє Держприкордонслужба.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах