Президент ПФК «Суми» підкупив арбітра Першої ліги?

Сьогодні вранці, 22-го травня, в Україні відбулася масова облава на організаторів договірних матчів. Правоохоронні органи провели понад 50 обшуків в 9 областях України.

За інформацією департаменту захисту економіки Національної поліції України, мова йде про п’ять злочинних організованих груп. У договірних матчах задіяно 35 професійних клубів з 52.

Під підозрою в організації матчів з фіксованим результатом гравці, тренери, арбітри, президенти клубів. Серед яких і консультант ПФК «Суми» Олександр Севідов (екс-тренер «Маріуполя»  і «Металіста»).

Так одним з епізодів справи є організація договірного матчу 25-го туру Чемпіонату України серед команд Першої ліги між луцькою «Волинню» та ПФК «Суми». На відео, яке оприлюднила прес-служба Департаменту захисту економіки Нацполіцїї, видно, як президент ПФК «Суми» напередодні гри з «Волинню» в одній з кав’ярень Києва домовляється з арбітром зустрічі про позитивний для сумчан результат. Так, в разі перемоги рефері отримає 100 тисяч гривень, в разі нічиєї — 30 тис. грн.

sumy_volyn

Сам матч завершився 1:0 на користь сумчан. А вже наступного дня у McDonalds біля м. Шулявська у Києві арбітр отримав від президента ПФК «Суми» 3900 доларів США (еквівалент 100 тис грн).

Арбітра зустрічі Олександра Солов’яна сьогодні заарештували та вивели у кайданках з Будинку футболу.

Джерело: http://sumypost.com/

Поділитися в соціальних мережах