Президенту рекомендуватимуть призначити на посади трьох сумських суддів

Мова йде про представників місцевих судів Сумської області, а саме суддів Білопільського районного суду Анни Замченко, Путивльського районного суду Яни Данік та Роменського міськрайонного суду Вікторії Євтюшенкової. Сумські судді тривалий час не здійснювали правосуддя, оскільки закінчився п’ятирічний термін дії їхніх повноважень.

Відповідне рішення Вища рада правосуддя ухвалила 18 червня, розглянувши рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів. За матеріалами ВККС, судді пройшли кваліфікаційне оцінювання. Їх було визнано такими, що відповідають займаній посаді, та рекомендовано для призначення. За результатами розгляду рекомендацій ВККС Вищою радою правосуддя «не було встановлено обставин, які відповідно до закону, могли б бути підставою для відмови у внесенні Президентові України подання про призначення вказаних суддів».

Загалом же Президенту України Петру Порошенку було рекомендовано призначити безстроково 35 суддів. Окрім представників Сумщини, у списку ВРП також судді з Донецької, Дніпропетровської, Одеської, Закарпатської, Луганської, Житомирської та Хмельницької областей.

Поділитися в соціальних мережах