Реконструкція наркодиспансеру в Сумах обійшлася в 3 мільйони

Сьогодні відбулося відкриття нової відремонтованої поліклініки Сумського обласного наркологічного диспансеру.

«Відбувається дійсно непересічна подія не лише для міста, але й для області. Ми вводимо в експлуатацію корпус наркологічного диспансеру, який після реставрації капітально відремонтований й готовий приймати пацієнтів з психіатричними розладами та наркологічною залежністю. Ми покращили умови, як для медичних працівників, так і для хворих. Реконструкція об`єкту відбувалася 2 роки, на неї було виділено 3 мільйона гривень з обласного бюджету», – зазначив Сергій Бутенко, начальник обласного управління охорони здоров`я.

Станом на сьогодні в цьому корпусі розміщені: диспансерне відділення, де ведуть прийом лікарі-наркологи, психіатри та практичні психологи; кабінет замісної підтримувальної терапії; сучасна клініко-діагностична лабораторія; кабінет медичного огляду на стан алкогольного та наркологічного сп’яніння; денний стаціонар.

У новому приміщенні працює 9 наркологів, 5 психіатрів, 3 практичних психолога та 2 лікаря лаборанта, укомплектованість штатних посад становить 90%, 79%, 80% та 100% відповідно.

Поділитися в соціальних мережах