На Сумщині розпочався хресний хід на честь чудотворної Охтирської ікони Божої Матері

Хресний хід на честь чудотворної ікони (день вшанування – 15 липня) розпочався сьогодні, 13 липня, з Лебедина. Сотні паломників зі співами вийшли на Охтирку.

Увечері хресний хід зупиняється в смт Чупахівка. Тут у Хресто-Воздвиженському храмі відбудеться вечірнє богослужіння, після чого паломників чекає трапеза і нічліг. 14 липня після Божественної літургії паломники відправляються в подальший шлях. Завершиться хресний хід в Охтирці у Покровського кафедрального собору. Після вечірньої служби всі будуть забезпечені вечерею і нічлігом. Вранці 15 липня в Охтирському соборі відбудеться святкова архієрейська служба.

З досвіду минулих років, ніяких проблем ні з нічлігом, ні з харчуванням у учасників хресного ходу не виникає. Місцеве населення з радістю приймає у себе прочан. Жителі сіл, розташованих по маршруту, спеціально виходять їм назустріч, щоб помолитися, отримати благословення, передати продукти. Хресний хід супроводжує автівка з медиками, в якій можна залишити свої речі. Той, хто з тих чи інших причин не може пройти весь маршрут (його протяжність 65 км), може з будь-якого місця дістатися до Лебедина, Охтирки чи Сум на рейсових автобусах або маршрутках.

Додаткова інформація за телефоном: 066-631-10-39, Євгенія Олександрівна.

9146

9147

Джерело: shans.com.ua

Поділитися в соціальних мережах