У Конотопі зустріли чудотворну ікону

У Свято-Вознесенський кафедральний собор міста Конотоп прибула чудотворна ікона Пресвятої Богородиці «Страсна». Про це повідомляє прес-служба Конотопської єпархії УПЦ.

Свою назву ікона отримала через зображення двох Ангелів біля Богородиці, які тримають у руках знаряддя Страстей Христових. Чисельна паства прийшла приклонитись святині та помолитись про свої духовні потребах. Також ікону прийшло зустрічати численне духівництво Конотопського благочиння.

Архієпископ Конотопський і Глухівський Роман очолив Всенічне бдіння, на якому був прочитаний акафіст образу Пресвятої Богородиці «Страсна». Під час Богослужіння був винесений прикрашений Хрест, до якого з вірою прикладалися всі присутні парафіяни та були помазані Святим єлеєм. Після Богослужіння супроводжуючий ікону розповів історію образу та її чудеса які по Божій Милості зціляли людей.

1520893438-9696

1520893435-1466

1520893436-5649

Джерело: religions.unian.ua

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах