Росіяни бояться, що їх можуть розстріляти американськими ракетами із Сум

На думку екс-депутата Держдуми РФ Сергія Маркова, якого називають людиною президента Росії Володимира Путіна, США, вирішивши вийти з Договору про ліквідацію ракет середньої і меншої дальності (РСМД), нібито готуються до нанесення нищівного удару по Росії.

“Мене дивує занадто заспокійливе ставлення більшості експертів до можливого виходу США з РСМД. І мовляв не вийдуть вони. І нам мовляв все одно, так як Росія ядерний гігант. Але США планують дуже небезпечні дії для Росії. Поставити поруч із кордонами Росії, у Харкові , Чернігові, Сумах сотні ракет “, – заявив він на своїй сторінці у Фейсбуці.

За словами політика, це “дасть можливість буквально розстріляти в упор Москву і ключові економічні та населені регіони Росії”.

“Підлітний час 5 хвилин. Не впевнений, що можна за таких умов можна перехопити всі ракети. Саме встановлення повного політичного контролю США над керівництвом України дає такі військові можливості США. І це змінює стратегічну ситуацію. Для цього і скасовується РСМД”, – упевнений Марков.

bezymyannyj

Поділитися в соціальних мережах