Розбійникам, які грабували самотніх пенсіонерів, дали 11 років тюрми

Прокуратурою Сумської області в повному обсязі доведено вину двох осіб, які в нічний час проникали до помешкань пенсіонерів та грабували їх. Вироком Ковпаківського районного суду м. Суми від 16 лютого 2018 року за скоєння низки тяжких та особливо тяжких кримінальних правопорушень проти власності зловмисників засуджено за ч. 3, 4 ст. 187 (розбій) та ч. 3 ст. 185 (крадіжка) до 11 років позбавлення волі.

Як встановлено у ході слідства, громадянин Російської Федерації та житель м. Конотоп Сумської області, які до цього вже неодноразово мали проблеми із законом, після звільнення з місць несвободи на шлях виправлення не стали, а продовжили свою злочинну діяльність. У всіх випадках зловмисники діяли за однією схемою. Об’єктами для розбійних нападів вони обирали самотніх осіб похилого віку із Конотопського району та м. Суми, які не могли чинити їм опір. У нічний час проникали до їх помешкань та, застосовуючи фізичне насильство, відбирали всі заощадження.

Як повідомив прокурор відділу прокуратури Сумської області Валентин Петльований, наразі вирок, який прокуратура вважає законним та обґрунтованим, законної сили не набрав, відтак обвинувачені мають право оскаржити його в суді апеляційної інстанції.

Поділитися в соціальних мережах