Розбирачів залізничної колії застукали на гарячому

У Шостці увагу дільничних офіцерів поліції, які патрулювали вулиці міста, привернули два чоловіки, котрі копирсалися на непрацюючій залізничній колії. Помітивши правоохоронців, ті помітно занервували. Як виявилось – не дарма.

Підійшовши ближче, полісмени побачили зняті металеві «костилі» та металеві накладки. Чоловіків разом з їх «трофеями» доправили до відділу поліції для з’ясування всіх обставин. 

Обидва – місцеві жителі віком 43-х та 54-х років. І вже мають судимості за скоєння крадіжок. Затримані зізналися, що в подальшому хотіли здати елементи кріплення до пункту металоприйому, аби таким чином заробити грошей на спиртне.

За даним фактом у поліції відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 2 ст. 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка», яке сьогодні вже спрямоване до суду. За скоєне підозрюваним загрожує до п’яти років позбавлення волі.

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах