Розгляд справи за фактом вибуху на проспекті Лушпи відклали

5 січня, у зв’язку із закінченням відведеного процесуального часу, відкладено розгляд кримінального провадження стосовно громадянина Л., який обвинувачується у вчиненні вибуху в будинку по проспекту М. Лушпи (ч. 2 ст. 194 КК України).

Наступне судове засідання відбудеться 30 січня 2018 року, о 13 год. 20 хв.

Головуючий суддя – Шершак М.І.

Нагадаємо, подія сталася 09 січня 2017 року близько 08 год. 30 хв. за адресою: м. Суми, проспект М. Лушпи. Громадянин Л. обвинувачується в тому, що в квартирі, яка належить його матері, від’єднав в кухні шланг газової плити від труби газопостачання та відкрив газовий кран. Так забезпечив надходження природного газу до приміщень квартири та будинку. Дочекавшись поки за газ заповнив приміщення квартири,  громадянин Л. умисно підпалив газоповітряну суміш, яка утворилась, що призвело до її загоряння та вибуху.

dim-800x500

У результаті вибуху пошкоджено та знищено внутрішню частину квартири матері обвинуваченого Л., сусідню квартиру та під’їзд будинку.

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

 

Поділитися в соціальних мережах