Рятувальники гасили велику пожежу в дачному масиві

Днями у Шосткинському районі на території Клишківської сільської ради сталася масштабна пожежа. Горіла велика територія дачного масиву “Родничок”, про що рятувальників сповістили власники дач.

По приїзду пожежників у диму було велике поле, горіли занедбані альтанки дачних ділянок. Дачники, які телефонували в пожежну службу, змушені були обкопати свій автомобіль навколо, щоб вогонь не перекинувся і на нього.

Гасіння пожежі ускладнювалося тим, що пожежа охопила велику територію – до 3 га. Проблематично було оперативно визначити, звідки поширюється вогонь. Протягом двох годин пожежу загасили, повідомляє 2-й Державний пожежно-рятувальний загін Шосткинського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Сумській області.

У результаті згоріли три занедбані альтанки, площею 2х2 кв.м., дерева на ділянках. 5 господарських будівель і автомобіль вдалося врятувати від пожежі. Ймовірною причиною загоряння фахівці вважають необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Можливо, хтось підпалив суху траву на ділянці, але не врахував сильного вітру, через що вогонь став неконтрольованим.

Джерело: http://shostka.info/

Поділитися в соціальних мережах