Рятувальники показали, як гасили пожежу в гуртожитку СумДУ

Сумські рятувальники надали детальну інформацію щодо ліквідації пожежі у 9-поверховому гуртожитку СумДУ на вулиці Замостянській сьогодні, 18 січня. Повідомлення про займання до Служби порятунку надійшло о 13:43 від випадкового перехожого, який помітив дим.

Робочим персоналом гуртожитку були оперативно прийняті заходи по евакуації з будівлі 45 студентів.

По прибуттю вогнеборців було встановлено, що горіння відбувається в одній із кімнат на 7-у поверсі. Існувала загроза стрімкого поширення вогню. Під час проведення розвідки на 7-у, 8-у та 9-у поверхах рятувальники виявили 14 осіб. Життя яких було під загрозою, оскільки всі вони опинились в димовій пастці та не могли самостійно вибратись на свіже повітря. Даючи людям власні апарати для захисту органів дихання, рятувальники вивели студентів на вулицю. Паралельно із порятунком людей проводилась ліквідація пожежі. На гасіння було подано два водяних ствола, один з яких ланкою газодимозахисної служби по внутрішній сходовій клітині, а другий – у вікно кімнати за допомогою автодрабини.

О 14:16 пожежу локалізували та не допустили її подальшого розповсюдження, а о 14:44 – ліквідували.

В результаті пожежі знищено побутові речі, облицювання стін, стелі, підлоги кімнати.

Всього на місці події працювало 18 чоловік особового складу та 5 одиниць спецтехніки підрозділів Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Як повідомляє прес-служба ГУ ДСНС у Сумській області, одна із основних версій виникнення пожежі — недотримання жителями гуртожитку елементарних правил пожежної безпеки.

01

04

05

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «Оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтеся нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

 

Поділитися в соціальних мережах