Селянка знайшла на власному городі вибухівку

Впродовж 20 грудня на Сумщині піротехніки Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни) знищили артилерійський снаряд. Крім того, громадяни знайшли ще один. Вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни були виявлені на території Кролевецького та Білопільського районів.

Зокрема, роменські піротехніки знешкодили у спеціально відведеному місці шляхом підриву 76-мм артснаряд. Його напередодні у с. Камінь Кролевецького району викопала господарка на власній присадибній ділянці за 20 м від житлового будинку.

Цього ж дня о 12:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення підозрілого металевого предмета неподалік с. Амбари Білопільського району. Рятувальники прибули на виклик і встановили, що знахідка – це 122-мм артснаряд часів минулих війн. На нього натрапили місцеві жителі у лісосмузі на відстані 1 км від житлових будинків та 100 м від залізничної станції.

На місці виявлення вибухонебезпечного предмета виставлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

20171218_132423

20171220_144521

Увага! На сайті «Сумські дебати» доступний новий сервіс «оголошення». Усі оголошення подаються абсолютно безкоштовно і без реєстрації, є можливість додавати фото. Останні п’ять оголошень автоматично транслюються на головній сторінці та на сторінках із новинами. Кількість поданих оголошень не обмежується. Скористайтесь нагодою і подайте безкоштовно своє оголошення!

Поділитися в соціальних мережах