Семеніхін і компанія не здивували журналістів у “Інтерфаксі”

Сьогоднішня прес-конференція трьох мерів Сумщини в Інтерфаксі, заявлена із темою “Підготовка Сумщини для окупації Російською Федерацією”, здебільшого була присвячена проблемам Конотопа.

Мер райцентру Артем Семеніхін привіз до Києва не тільки свого заступника Ігоря Степанченка, Миколу Биркуна та водія Конотопського трамвайного управління Ірину Руденко,  а й начальника фінансового управління Конотопської міськради Валентину Кошевецьку та начальника управління економіки Людмилу Гапєєву. Мішеля Терещенка на конференції підтримувала дружина Олена Терещенко.

Очільник Конотопа та мер Глухова Мішель Терещенко вже у звичному для всіх стилі звинувачували нинішню владу у бездіяльності, корупції…

На запитання журналістів, що ж встигнуть зробити у Конотопі у разі прийняття бюджету на найближчій сесії, Артем Семеніхін відповів:

“Якщо у Конотопі найближчим часом приймуть бюджет, ми зможемо відремонтувати навчальні заклади, провести поточний ремонт всіх доріг у Конотопі, завершити ремонт реанімаційного відділення, замінити клька стрілок на трамвайному депо, виплатити зарплату трамвайникам, відремонтувати кілька вагонів у КТУ”.

Мішель Терещенко на більшість питань, які стосувалися Глухова, чи то облаштування притулку для безпритульних тварин, чи то закриття дороги для багатотоннажного тарнспорту на вимогу активістів міста, відмовлявся відповідати, аргументуючи тим, що прес-конференція стосується ситуації у Конотопі, та він не буде відповідати на провокативні запитання журналістів Андрія Деркача.

“Дуже симпатичне питання, але провокація. У Деркача багато ЗМІ, журналістів. Я не буду відповідати на такі питання”, – говорив Мішель Терещенко.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Поділитися в соціальних мережах