Семеніхін пропонує підкараулювати нардепів біля Верховної Ради

Міський голова Конотопа у відеозверненні на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив про створення штабу зміни влади в Україні. За його словами, на перших зборах були сформульовані сім основних вимог до діючої Верховної Ради:  прийняття комплексу рішень про імпічмент Президента; зняття депутатської недоторканності; приняття Закону про антикорупційний суд; заборонити платну політичну рекламу; обрати нову Центральну виборчу комісію; прийняття нового Закону про вибори і голосування за розпуск Верховної Ради.

“Якщо ми будемо ділитись на тих чи інших, дивитись, що у кого на прапорі намальовано, говорити про те, що роз’єдує, то будемо мати те, що зараз маємо у державі… У нас дуже мало часу, бо якщо до 28 чиса ВР України не відправить Президента у відставку, то лишається менше року до виборів Президента, і імпічмент як такий неможливий… Основна наша мета – зустрічати депутатів на всіх виходах із Верховної Ради, у тому числі і таємних, і чемно просити повернутись їх проголосувати за тих 7 стовпів відновлення і збереженн нашої держави”, – зазначив мер Конотопа.

Джерело: http://konotop.in.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах