Школярі зробили пластиліновий мультик про корупцію

У Ромнах учні школи №5 зробили пластиліновий мультик із Корупцією у головній ролі.

У ролі мультиплікаторів себе спробували учні 5-го класу. Майже місяць вони займалися створенням пластилінових фігурок героїв, малювали фони для мультику та допомагали писати сценарій.

Головними персонажами у ньому є Закон та Корупція. В уявному містечку всі люди жили у злагоді та не знали проблем, доки чарівниця Корупція не переплутала усі букви в законі та не заразила містян вірусом, що стимулює брати те, що тобі не належить.

“Насправді, було дуже цікаво з дітьми працювати, вони настільки обізнані в плані корупції, вони розуміють, що це погано. Дуже сподіваюся, що з цими думками вони і виростуть, бо вони вже зовсім нове покоління. На них надія”, – говорить наставник дітей, вчитель української мови та літератури Олена Юракова.

До слова, робота школярів бере участь конкурсі соціальної реклами “Чесність починається з тебе”. Підтримати учнів можна на сторінці YouTube. Триватиме голосування до 14-го травня. Опісля організатори виберуть кращий ролик з 145 учнівських робіт та відео, яке отримає «приз глядацьких симпатій».

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

Поділитися в соціальних мережах