Шокуючий благоустрій: На ремонт 13 метрів дороги списали більше мільйона гривень!

Просто шокуюче розслідування про марнотратство конотопських чиновників провела відважна дівчина Анастасія Кулиш. Зокрема мова йде про витрату 1,15 млн.грн. на ремонт всього 13 метрів дороги! Сама авторка, назвала своє розслідування “Проблемний переїзд”, яке ми даємо нижче:
“1 млн. 150 тис. гривень міський голова (представник ВО “Свобода” Артем Семеніхін – ред.) направив на трамвайний переїзд через дорогу поблизу 11 магазину. Невідомі проектанти намалювали проект на 13 погонних метрів дороги і ні в кого не ворухнулося сумління, що вартість одного метра рейок і шпал з бетонною плитою до 100 000 гривень! Але конотопці не в тім’я биті і у мережі виникло питання та опубліковані розцінки на такі роботи. І підтвердили, що сума за замовленням завищена принаймні втричі. Роботи проводились київською фірмою , як повідомила головний спеціаліст по рейкам пані Гапєєва із управління економіки. Та після ремонту трамвайного переїзду по проспекту Червоної Калини каналізацією затопило будинок, розташований поблизу. Жителі два дні сиділи без світла і в смороді будуть жить ще довго.
Ремонтом переїзду займалося київське підприємство ТОВ «Україна енергосервіс ЛТД». Після того , як фірма завершила всі роботи і поїхала додому, з-під плит пішла “вода”. Як виявилося, прямо під переїздом забився каналізаційний колодязь. Нечистотами затопило підвал багатоповерхового будинку по пр. Червоної Калини, 24.
27 грудня в будинку не було світла, в квартирах стоїть сморід. За словами жителів, до електричної щитової дістатися немає можливості. Співробітники місцевого водоканалу намагалися відкачувати воду з підвалу, але безрезультатно.
Працівників підприємства, які ремонтували переїзд, у терміновому порядку були викликані в Конотоп для того, щоб виправити ситуацію. Зі столиці приїхала спеціальна машина «Кріт». Як виявилося, причиною забивання каналізації стала забута в колодязі фуфайка.
Мер Семеніхін переклав всю відповідальність за “підтоп” на директора “водоканалу” Кондратьєва.
Та виникає ряд питань:
– чому роботи не виконують працівники трамвайного управління, котрі мають службу утримання колії у м. Конотопі;
– чому роботу не виконують службовці Державної спеціальної служби транспорту, яка створена і для колій і для переїздів і розташована у Конотопі;
– чому роботу на папері виконує “київська фірма”, а фактично працює конотопська техніка і мешканці Конотопа, у чому легко переконатися особисто прибувши до місця робіт.
А відповідь проста – тому, що так відмиваються кошти і хай ніхто не плекає ілюзій у чиєму кармані осядуть ці СОТНІ тисяч гривень гривень чесних платників податків із Конотопа. 
Тому може і мав рацію один із радників керівника міста коли заявив: “Мер теж людина і йому теж потрібен подаруночок на Новий рік”, – написала Анастасія Кулиш.

Поділитися в соціальних мережах