Сім’ям, квартири яких пошкодило вибухом у Бурині, “викроять” по 10 тисяч

Родини, чиї квартири були пошкоджені вибухом, отримають з Буринського міського бюджету допомогу у розмірі 10 тисяч гривень. Про це овідомила керуюча справами виконкому Буринської міськради Оксана Іваненко: “Пройдуть декілька процедур і технічних і фінансовий і, я думаю, в кінці цього тижня або на початку наступного ці кошти вони отримають”.

Нагадаємо, вибух у багатоквартирному будинку в Бурині стався 30-го листопада, тоді було пошкоджено 8 квартир. В момент вибуху в квартирі знаходились троє чоловіків – господар квартири та чоловік, який встановлював натяжну стелю, з опіками потрапили до центральної районної лікарні, ще один чоловік госпіталізації не потребував. За словами речниці Нацполіції Сумщини вибухнув балон з газовою суміщу, який робітники з вечора лишили в квартирі для встановлення стелі. За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження за статтею необережне знищення чи пошкодження майна.

Чоловіка, який отримав 25 відсотків опіків, внаслідок вибуху, готують до перевезення в обласну лікарню в опікове відділення. За словами головного лікаря Буринської Центральної районної лікарні Зої Сидорук, він отримав опіки голови, шиї, передпліччя, рук та спини:

“На спині опіки поверхневі – першого ступеню. Голова, шия, руки – першого, другого ступеню, тобто опіки не дуже глибокі, але звичайно в залежності від того які особливості у людини організму так і буде проходити заживлення цих опіків. У другого постраждалого 12-ть відсотків опіків поверхні тіла. Більш поверхневі опіки”.

Джерело: https://tv.sumy.ua/

Поділитися в соціальних мережах