Сім’ї, постраждалі під час пожежі на Лушпи, чекають на матеріальну допомогу від мерії

Початок травня у Сумах ознаменувався відразу декількома пожежами. Внаслідок однієї із них 2 травня вогонь практично повністю охопив квартиру за адресою М.Лушпи, 10 і завдав шкоди двом сусідським оселям.

Щоб встановити причини пожежі, прорахувати збитки і допомогти постраждалим, у мерії створили спеціальну комісію, а сьогодні під час апаратної наради відзвітували про результати роботи.

«У ході обстеження встановлено, що квартира 406 згоріла практично повністю. Постраждали 402 і 407 квартири. Конструктивні елементи в під’їзді не постраждали. У зв’язку з цим обслуговуюча організація замінила проводку в під’їзді, а також у квартирах 402 і 407. У 406 цього зробити не змогли, оскільки там ніхто зараз не проживає. Зараз потрібна матеріальна допомога людям, які постраждали, і гроші на ремонт квартир», – повідомив Григорій Яременко.

Представник відділення поліції поінформував, що причиною загоряння стало коротке замикання проводки, тому ніякого провадження не відкривалося. Що стосується відшкодування шкоди, то так як винного немає, він порадив вирішувати це питання в судовому порядку.

Начальник департаменту соцзахисту населення Тетяна Масік, яка брала участь у роботі відповідної комісії, повідомила, що для прийняття рішення про виділення матеріальної допомоги сім’ям, постраждалим у пожежі, необхіден висновок комісії, однак його на даний момент поки немає.

У підсумку, до з’ясування всіх обставин і отримання висновку комісії, питання залишили на контролі.

Джерело: https://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах