Скільки госпітальних округів буде на Сумщині?

Як повідомлялося раніше, МОЗ рекомендував створити в Сумській області тільки один госпітальний округ із центром у Сумах. У такому випадку відстань від Шостки до лікарні госпітального округу складе 200 км.

На думку міської влади Шостки, таким чином, порушується відповідна постанова Кабміну і справедливість. Як повідомив шосткинський міський голова Микола Нога, на поточному тижні в Міністерстві охорони здоров’я обговорили питання створення у Шостці госпітального округу.

Спільно з головним лікарем Шосткинської ЦРЛ Олегом Штогриним, мер взяв участь у засіданні міжвідомчої комісії на чолі з керівником експертної групи з питань реформування системи охорони здоров’я Міністерства охорони здоров’я України Тетяною Орабіною. Також в засіданні брали участь представники Міністерства регіонального розвитку та Асоціації міст України начальник управління охорони здоров’я Сумщини Сергій Бутенко.

У ході засідання вирішували питання створення госпітальних округів у Сумській області. Присутні пообіцяли підтримати створення в області 6 госпітальних округів, зокрема і в Шостці.

Від Шосткинської громади Микола Нога подякував присутнім за розуміння проблем охорони здоров’я в Сумській області.

“Та це тільки початок шляху. Необхідно цілий ряд кроків і рішень. Кінцеве рішення буде затверджене Постановою Кабінету Міністрів України. Попереду складна робота по узгодженню цього рішення”, – зазначив мер.

Джерело: http://shostka.info/

Поділитися в соціальних мережах