СНАУ не йде на вимушені канікули

Як уже писали “Сумські дебати”, з метою економії газу за рекомендацією Міненерговугілля навчальні заклади відправляють на вимушені канікули. Так, у школах Сум навчання відмінили до 7 березня, на цей же час призупиняється освітній процес у вишах обласного центру.

28795203_2121071578127203_8553269447650237075_n_copy

За розпорядженням ректорату у Сумській області не відпочиватимуть лише студенти Сумського національного аграрного університету та його підрозділів. Про це повідомив керівник вишу Володимир Ладика:

“Уважно вивчивши лист Міністерства освіти і науки України відносно призупинення освітнього процесу ректорат прийняв рішення НЕ ПРИПИНЯТИ навчання у Сумському національному аграрному університеті, Глухівському агротехнічному інституті, Путивльському, Охтирському та Маловисторопському коледжах. Усі підрозділи будуть працювати у штатному режимі.

Передбачаючи можливість ускладнення ситуації з поставками імпортного газу вчена рада ще чотири року тому прийняла рішення перейти на альтернативне опалення та впровадити програму енергозбереження. Сьогодні в усіх приміщеннях у нас необхідний температурний режим. Працюють котли вітчизняного виробництва та використовується вітчизняне паливо. Університет працює не економію бюджетних коштів і на розвиток країни!!!”

Джерело: http://spec-kor.com.ua/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах