Снігова стихія у Сумах (фото)

Невтішні прогнози синоптиків про значне погіршення погодних умов на сьогодні справджуються.  Суми знову замітає снігом, у додачу маємо ще й поривистий вітер. Вдень місцями очікується налипання мокрого снігу, місцями ожеледь, протягом доби хуртовина, снігові замети, на дорогах ожеледиця.

Поліція і рятувальники просять сумчан бути особливо уважними у час, коли вирує снігова стихія.

За інформацією відділу «Служба 15-80», зранку в роботу включились 269 працівників обслуговуючих організацій, боротись зі сніговими заметами котрим допомагали 14 одиниць техніки. КП «Шляхрембуд», КП «Зеленбуд», КП «Електроавтотранс», КП «Міськводоканал», КП «Міськсвітло», КП «Паркінг» залучили до роботи 160 осіб і 59 одиниць техніки.

За інформацією КП «Електроавтотранс», підприємство сьогодні працює за режимом вихідного дня. Випуск транспорту становить 29 тролейбусів і 22 автобуси.

3

Альтанка

4

Пам’ятник Лушпі5

площа Незалежності7

Соборна8

Залізничний вокзал9

Поквроська площа

Фото: http://sumypost.com/

Шановні читачі сайту “Сумські дебати”! У нас з’явився новий сервіс “Афіша”, де можна ознайомитись із тим, як цікаво та корисно провести свій вільний час. Ми зібрали всі масові заходи (кіно, театри, концерти, виставки, спортивні змагання, дискотеки та багато іншого) в одному місці для Вас!

Поділитися в соціальних мережах