Собачники запустили новий флешмоб: “Суми – не місто для лайна”

Із настанням довгоочікуваного тепла на вулицях Сумах повсюдно стали помітні купи собачих екскрементів, які господарі чотирилапих залишили неприбраними, адже культура вигулу домашніх улюбленців – дуже низька. Сумчани скаржаться: неможливо вийти на прогулянку, щоб не натрапити на “міну”.

Для того, аби прибрати місто від лайна,  спеціально для собачників запустили флешмоб “«Прибери каку – не ганьби Суми та собаку». З такою ініціативою у Фейсбуці виступила Вікторія Рідель:

“Наше місто потопає у лайні через проблему відсутності культури вигулу тварин серед собачників. Мені бридко самій ходити, а тим паче вигулювати своїх улюбленців серед фекалій. Прибирання за своїм песиком на вулиці – це не ганебно, це абсолютно нормально! Це прояв поваги, в першу чергу, до себе та своєї собаки, а вже потім до інших. Почніть прибирати. Хоча б спробуйте. На своєму досвіді можу сказати, що спочатку буде ніяково, але згодом це увійде у звичку та ніяково буде ставати тоді, коли під рукою не буде пакетика. Доповніть свій прогулянковий набір, що складається з амуніції та смаколиків, рулоном пакетиків і всім буде щастя! 🙏

🐕Правила флешмобу «Прибери каку – не ганьби Суми та собаку»

🐾Зроби репост з надписом «Передаю естафету» та відмічай друзів-собачників через @ім’я
🐾Пропагуй культуру вигулу собак: розміщуй фото свого песика з хештегом #я_прибираю_за_своїм_собакою

Дуже сподіваюся на вашу порядність та свідомість, адже Суми – не місто для лайна! 🐕”

Поділитися в соціальних мережах