12 сумчан стали жертвами торгівлі людьми

За статистикою протягом останніх чотирьох років на території Сумської області виявлено 19 осіб, які постраждали від злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми. Найбільший пік припадає на 2012 рік, тоді на виверти шахраїв попалося 16 сумчан. Найбільше жертв нарахували в Харківській (79), Одеській (64) та Чернігівській (58) областях. Обачнішими виявилися жителі Хмельницької області – за 4 роки не зафіксовано жодного випадку.

«Мається на увазі трудова і сексуальна експлуатація, торгівля органами, примусове жебракування. 12 з 19 сумчан отримали офіційний статус осіб, які постраждали від злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми», – говорить керівник проекту Крістіна Сахно.

За її словами, така категорія може розраховувати на кілька видів допомоги: «Крім медичної, юридичної, психологічної допомоги та працевлаштування, ми також допомагаємо пройти процедуру для отримання матеріальної допомоги, яка встановлюється в розмірі мінімальної заробітної плати, виплачується 1 раз на рік протягом 2 -3 років ».

Якщо ж Ви або Ваші знайомі опинилися в подібній ситуації, звернутися по допомогу можна за тел. 0 800 505 501 або ж зателефонувати на короткий номер 527 з будь-якої точки світу.

Джерело: http://www.0542.ua/

Поділитися в соціальних мережах