14-річна дівчина потрапила до реанімації з отруєнням невідомою речовиною

Поліція за вихідні зареєструвала 6 випадків травмування дітей у побуті та під час відпочинку.

До травматологічного відділення з закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку цими вихідними була доправлена 16-річна дівчина, котра отримала ушкодження під час активного відпочинку. Подібний ушкодження та тупу травму живота діагностували лікарі хірургічного відділення у 6-річного хлопчика, який потрапив на лікарняне ліжко після падіння з велосипеда.

З термічними опіками різного ступеню тяжкості до лікарні потрапили двоє юних сумчан – 14-річний підліток та годовалий малюк, котрий випадково перекинув на себе чашку гарячої кави. Ще один, дворічний хлопчик, потрапив до лікарні з травмами голови, випадково вдарившись об диван. Цими вихідними потрапила до реанімації і 14-річна дівчина, котру доставили до лікарні з отруєнням та інтоксикацією невідомою речовиною.

Наразі всі діти перебувають під наглядом лікарів. Поліція за всіма фактами проводить відповідні перевірки. Та закликає громадян бути уважними до своїх дітей та вихованців, забезпечити їм безпечні умови життя, дозвілля та навчання, а також контролювати їх розваги та відпочинок.

Поділитися в соціальних мережах