79-річний пенсіонер “врятував” сина від тюрми за 22 тисячі гривень

З початку року на Сумщині працівники поліції зареєстрували 247 шахрайств, розкрити які вдалось у 146 випадках. Цього разу жертвами аферистів стали двоє пенсіонерів із Ромен та літній чоловік із Великописарівського району.

Із заявою про шахрайство до Роменського відділу поліції звернулась 80-річна місцева жителька. Старенька розповіла, що вдень їй зателефонував незнайомець, який представився слідчим та повідомив, що онук жінки є винуватцем ДТП, йому загрожує кримінальна відповідальність. Проте зазначив, покарання можна уникнути за певну грошову винагороду. Приголомшена новиною бабуся погодилась на умови зловмисника та одразу почала шукати гроші, на оговорену зустріч винесла 5 000 гривень, які передала особисто в руки шахраєві. Коли ж зв’язалась зі своїм онуком, зрозуміла, що розмовляла зі звичайнісіньким аферистом.

З подібною історією звернулась і 67-річна роменчанка. Вона також розповіла про зловмисника, що назвався працівником поліції, який за непритягненнясина до кримінальної відповідальності, ошукав її на 10 000 гривень.

Та найбільшу суму грошей перерахував аферистам 79-річний дідусь із Великописарівського району. Він, «рятуючи» сина від тюрми, лишився 22 440 гривень.

В поліції за всіма фактами відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Поділитися в соціальних мережах