93-річна бабуся на добу заблукала в заростях кропиви

Родичі майже добу розшукували зниклу 93-річну бабусю, проте змушені були шукати допомоги у поліції

Про зникнення пенсіонерки повідомив її онук, який востаннє бачив стареньку рано вранці. Чоловік пояснив, що десь після сьомої ранку вона пішла за кропивою, але куди саме – сказати не міг.

Правоохоронці негайно розпочали пошукові заходи – для встановлення місця знаходження безвісно зниклої жінки виїхала чисельна пошукова група та кінолог із собакою. Саме старший інспектор-кінолог Роменського відділу поліції Євген Громико зі своєю вихованкою, німецькою вівчаркою Юттою, за кілька годин пошуків і знайшли за селом, у хащах, бабусю.

Коли ж старенька побачила правоохоронців, то дуже зраділа, оскільки майже добу блукала у височенних заростях кропиви. Пізніше розповіла: нарвавши цілий мішок зелені, вже збиралась йти додому, проте чере високий бур’ян так і не змогла знайти дорогу назад.

Нині пенсіонерка жива та здорова перебуває вдома. Її родина щиро вдячна правоохоронцям за допомогу, та запевняє, що надалі всі вони будуть більш уважними до своєї бабусі, аби в подальшому не втрапити у подібні неприємності.

Поділитися в соціальних мережах