Адвокати пропонують реформувати податкову службу

Вигравши у суді справу проти ДФС на кілька мільйонів гривень, глава юридичної компанії LS GROUP Геннадій Дем’яненко разом із колегами проаналізував, що спір виник через банальне розгільдяйство, допущене в системі  податкової. Розгляд дрібного з юридичної точки зору питання розтягся аж на чотири місяці – неодноразово переносилося засідання, кілька разів представники державної фіскальної служби на них не з’являлися, а самі їхні “спікери” теж не раз змінювалися.

Геннадій Дем’яненко вбачає наступні причини такої ситуації: “безкінечна реформа податкової, плани, маса організаційних змін штатів і структури та, відповідно, – звільнення, звільнення і ще раз звільнення”.

У той час, як податківці вершать долі мільйонів, зарплата начальника юридичного департаменту податкової регіону менше, ніж у патрульного, – близько 7 тисяч гривень, а рядовий юрист отримує 3 тисячі.

“Дехто скаже, так їм і треба. І будуть по-своєму праві. Інші скажуть, а чи немає в бізнесі нерадивих платників, таких же нерадивих, як і у податковій? І вони теж будуть праві. У мене багато знайомих, колег і товаришів у цій струтктурі, і повірте, там дуже багато порядних і професійних людей. Звичайно, як і в кожному колективі, і у них є паршиві вівці, але не потрібно всіх під обну гребінку.

Отже – чи не час приділити увагу, дуже))) належну увагу цій державній структурі, діяльність якої стосується кожного з нас, від якої  багато в чому залежить бюджет і зарплати вчителів, військових і чиновників?!” – пропонує керівник LS GROUP.

 

 

Поділитися в соціальних мережах