Аферисти примусили жінку стояти годину під магазином

На вудку шахраїв знову трапляються довірливі громадяни. Приклад тому – випадок у С.-Буді.

Як поінформували в С.-Будському відділі Шосткинської місцевої прокуратури, увечері 52-річній місцевій жительці зателефонувала невідома, представившись слідчим поліції. Вона повідомила, що нібито дочка жінки потрапила в неприємну ситуацію. «Слідчий» передала трубку дівчині, голос якої був схожий на голос дочки. Та розповіла, що, мовляв, коли виходила з магазину, вдарила дверима п’ятирічну дитину. Дитина отримала травми і знаходиться в реанімації.

Щоб «винуватицю» не залучали до кримінальної відповідальності, псевдополіцейская запропонувала заплатити 7000 грн. Нібито ці гроші повинні піти на операцію постраждалій дитині. 7000 грн треба було перевести через термінал на картку, номер якої продиктувала липовий слідчий. Жінка зробила все, як сказали… «Правоохоронець» попросила перебувати біля одного з магазинів і нікуди не йти – зараз, мовляв, привезуть дочку…

Мешканка С.-Буди простояла якийсь час, але нікого не було. Тільки потім вона подзвонила дочці. З нею було все в порядку, і вона була вдома. А телефон «слідчого» виявився відключеним.

За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження, проводиться слідство.

Поділитися в соціальних мережах