“Авіакон” модернізує для армії 7 вертольотів Мі-8МТ

Державне підприємство «Авіакон» спільно з науковими установами Міністерства оборони України диверсифікує компоненти російського виробництва модернізуючи для ЗСУ вертольоти Мі. Про це повідомляє прес-служба ДК «Укроборонпром».

З метою реалізації програми імпортозаміщення в частині агрегатів системи управління двигунами Мі-24 фахівцями підприємства був розроблений проект бюлетеня по заміні електронних регуляторів двигунів.

На початку квітня 2017 року на «Авіаконі» успішно пройшли контрольні випробування модернізованого вертольоту Мі-24ПУ1 з встановленими вітчизняними агрегатами системи управління двигунами. Нині цей вертоліт вже передано до Армійської Авіації Командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

На службу в ЗСУ від ДП «Авіакон» надійдуть й модернізовані Мі-8МТ, на яких також диверсифікують російські компоненти та виконують цілий комплекс доробок з метою поліпшення характеристик та доводять їх до рівня сучасних експлуатаційних вимог. В липні 2017 року на базі Державного підприємства «Авіакон» були проведені контрольні випробування вертольоту Мі-8МТ із встановленим реєстратором вітчизняного виробництва.

На даний час на базі підприємства «Укроборонпрому» за участі Державного науково-випробувального центру ЗС України проходять контрольні випробування модернізованого вертольоту Мі-8МТ з встановленим новими метеолокатором, спутниковою навігаційною системою та резервною радіостанцією. Нове обладнання встановлюється згідно з проектами бюлетенів, розроблених фахівцями ДП «Авіакон».

На сайті «Укроборонпрому» пишуть, що до кінця 2017 року ДП «Авіакон» модернізує та передасть військовим 7 одиниць Мі-8МТ для армійської авіації, по одному такому вертольоту також отримають Нацгврадія та ДСНС.

 

Поділитися в соціальних мережах