Автолюбителів “розвели”, як кошенят

Протягом вихідних до працівників поліції надійшли два повідомлення про Інтернет-шахрайства. Потерпілі – жителі Липоводолинського та Недригайлівського районів. Чоловіки, одному з яких 66, іншому – 38 років, аби зекономити на придбанні автозапчастин в магазині, скористались оголошеннями в Інтернеті. Цікаві пропозиції знайшли одразу. Потім зв’язались з так званими продавцями, аби обговорити умови придбання товару. А коли вони попросили перерахувати передоплату, обіцяючи надіслати посилку після отримання грошей, обидва лишились власних заощаджень. Один із них перерахував на рахунок шахраєві три тисячі гривень, інший втратив п’яти тисяч 200 гривень.

Сьогодні в рамках відкритих кримінальних проваджень за ч.1 ст.190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», працівники поліції встановлюють власників рахунків, куди саме були перераховані гроші та знову звертаються до громадян з проханням, бути особливо уважними під час придбання товарів в подібний спосіб та завжди розраховуватися з продавцями-незнайомцями після отримання посилки.

Будьте особливо уважні під час проведення фінансових операцій, які ви здійснюєте. Та прораховуйте можливі наслідки. Пам’ятайте, що за вигідною пропозицією та низькою ціною, може ховатися звичайнісінький шахрай

Поділитися в соціальних мережах