Автомобіліст купив віртуальну запчастину за 5 тисяч

До чергової частини Глухівського відділу поліції із заявою про шахрайство звернувся 58-річний мешканець Глухова. Чоловік розповів поліцейським, що на одному з популярних серед українців Інтернет-сайті з продажу старих та вживаних речей знайшов дуже вигідну пропозицію щодо покупки автомобільної коробки передач.

Зв’язавшись по мобільному із продавцем, заявник домовився про повну передоплату товару і відразу перерахував на карту продавця 5527 гривень. Провівши кілька днів в очікуванні бажаної покупки, вирішив знов зателефонувати продавцю. Але номер, на який телефонував покупець, виявився поза зоною досяжності…

«За даним фактом слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, в рамках якого проводяться всі першочергові слідчі дії для встановлення особи зловмисника, – говорить Леонід Бібік, начальник Глухівського відділу поліції. – Що ж до цілком зрозумілого бажання кожного українця придбати потрібну річ подешевше, поліція наголошує, що, купаючи товари в Інтернеті, не слід довіряти занадто дешевим пропозиціям, які в більшості є банальною шахрайською пасткою»

Поділитися в соціальних мережах