Автомобіліста “взули” в Інтернеті

До Роменського відділу поліції з заявою про шахрайство звернувся 27-річний житель району. Молодий чоловік пояснив, що на одному з сайтів в мережі інтернет знайшов оголошення про продаж зимової гуми до авто. Доступна ціна його зацікавила. Тож зв’язався з продавцем і домовився про покупку. Щоправда, продавець наполіг на стовідсотковій передоплаті за товар, тож він, не підозрюючи нічого лихого, перерахував на продиктований йому рахунок 1 600 гривень. 

Як результат – довірливий чоловік змушений був звертатися за допомогою до поліції, оскільки замовлення він не отримав, а продавець «розчинився» в інтернет-просторі, розірвавши будь-який зв‘язок та знявши своє оголошення з сайту.
Наразі по даному факту працівники поліції проводять подальші розшукові заходи та роблять все можливе, аби встановити зловмисника.

«Шановні громадяни, – говорить Юлія Загамула, начальник Роменського відділу поліції, – вкотре звертаються до вас з проханням не довіряти незнайомцям та при здійсненні покупок через всесвітню мережу Інтернет раджу завжди оплачувати товар тільки після його отримання. Таким чином ви вбережете себе та свої заощадження від шахраїв».

Поділитися в соціальних мережах