Автовласники влаштували різанину в гаражах

До чергової частини Глухівського відділу поліції від лікарів «швидкої допомоги» надійшло повідомлення про одного з жителів міста, котрий звернувся до них за допомогою. Викликані медики діагностували йому проникаюче ножове поранення черевної порожнини та госпіталізували.

На виклик негайно вирушила слідчо-оперативна група поліції. Прибувши на місце, де розгортались події, полісмени з‘ясували: пораненню чоловіка передувало багате на спиртне застілля. Члени одного з автокооперативів, добре знайомі між собою, влаштували своєрідні посиденьки в одному з гаражів. Відпочинок тривав досить спокійно, поки хміль не «вдарив у голову». Спочатку виникла сварка між трьома чоловіками. Одного з них, поведінка якого явно не вирізнялась адекватністю, інші попросили «залишити колектив». 

Молодий чоловік погодився, і без будь-яких заперечень пішов до свого гаража. Інші, вирішивши, що конфлікт вичерпано, теж повернулися до столу. Вони не запідозрили нічого лихого, коли за кілька хвилин винуватець конфлікту покликав їх, аби поговорити та загладити неприємну ситуацію Але замість вибачень перший, хто переступив поріг його гаража, отримав удар ножем у живіт, а другий – удар кулаком в обличчя.

Почувши незрозумілі крики, інші відпочивальники поспішили на допомогу, і, побачивши закривавленого приятеля, негайно викликали «швидку». 

Що цікаво: маючи на руках пораненого та будучи поряд п‘яного чоловіка, який вчинив злочин, вони не поспішали повідомити про цю подію до поліції, оскільки «не хотіли пов‘язувати свого друга з криміналом». Проте їх надії не справдились, і в ситуації наразі розбираються слідчі поліції, оскільки за фактом поранення вже відкрите кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 121 КК України «Умисне тяжке тілесне ушкодження».

Поділитися в соціальних мережах