Бабуся “відкупила” онука від проблем за 23 тисячі гривень

Вранці на домашній телефон 86-річної мешканки Шостки зателефонував невідомий, який голосом, схожим на голос її онука, прохав про допомогу. За словами «родича», він скоїв дорожню аварію і йому терміново потрібні гроші. Потім слухавку взяв інший чоловік, який назвався правоохоронцем. Незнайомець підтвердив інформацію про ДТП та запропонував «вирішити» ситуацію за певну грошей. Збентежена пенсіонерка погодилась допомогти рідній людині і власноручно віддали 23 500 гривень посильному, який буквально за кілька хвилин приїхав до неї додому. 

Згодом телефонний дзвінок від «онука» повторився, цього разу він прохав позичити грошей у когось зі знайомих, мотивуючи тим, що цього не достатньо. 

Літня жінка відмовилась брати борг, проте зателефонувала знайомій і вже від неї дізналась, що в такий спосіб діють шахраї. Разом вони звернулися за допомогою до справжніх поліцейських. 

Сьогодні правоохоронці роблять все можливе, аби встановити особи зловмисників та притягти їх до відповідальності. За даним фактом вже відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст.190 Кримінального кодексу України (шахрайство). Проводяться подальші слідчі дії.

Поділитися в соціальних мережах