Банківську картку шосткинця спустошили на 23 тисячі

До Шосткинського відділу поліції звернувся 32-річний місцевий мешканець, який розповів, що з його банківської картки зникло понад 23 000 гривен.

Як з’ясували поліцейські, заявник отримав на свій мобільний телефон смс – повідомлення про заблокування свого карткового рахунку. Занепокоєний клієнт, щоб з’ясувати всі обставини, зателефонував за вказаним у повідомленні номером. Під час розмови чоловік представив співробітником банку і підтвердив інформацію та додав, якщо абонент надасть йому номер своєї картки та секретний код, що прийде йому в смс-повідомленні, ситуацію можна виправити. Не замислюючись про наслідки, потерпілий надав співрозмовнику всю цю інформацію, після чого з його рахунку, власне, й зникли всі гроші.

«Незважаючи на чисельні попередження про таку схему шахрайства, люди все ще потрапляють на «гачок» аферистів. Я вкотре наголошую, що в такий спосіб діють лише шахраї. Для перевірки інформацію по своїм фінансових рахункам потрібно особисто звертатися до банківської установи, а при отриманні подібного смс-повідомлення – не звертати на нього уваги», – коментує Валерій Строкач, начальник Шосткинського відділу поліції.

Наразі за даним фактом вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство». Правоохоронці роблять все можливе, аби розшукати афериста та повернути потерпілому втрачені кошти.

Поділитися в соціальних мережах