Батько дитини-інваліда замість виплати аліментів купив елітне авто

На Охтирщині батько тривалий час не сплачував аліменти в розмірі всього 250 гривень на місяць на утримання дитини-інваліда, не мав офіційного доходу та майна, у результаті чого утворилася заборгованість понад 15 тисяч гривень. Хоча, як було виявлено державними виконавцями, надбав власний бізнес за кордоном та нещодавно придбав елітне авто і квартиру. Крім того, таємно змінив місце проживання без повідомлення про це працівників державної виконавчої служби.

Позитивний результат не змусив себе чекати – оголошений у розшук автомобіль затримали при спробі перетину кордону разом з його власником. До всього, чоловікові ще не вдалось таки зареєструватись в щойно придбаній квартирі. Таким чином безвідповідальний батько змушений був неабияк понервувати та сплатити весь борг, який уникав сплачувати декілька років.

Одночасно, працівниками юстиції матері дитини-інваліда було роз’яснено право на звернення до суду щодо збільшення розміру аліментів відповідно до закону про посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку стягнення аліментів.

Загалом на Сумщині у цьому році стягнуто на користь дітей більше 44 мільйонів гривень аліментів.

Поділитися в соціальних мережах