Безробітний організував “бізнес” на крадіжці трансформаторної оливи

Протягом нинішнього року в деяких селах Сумщини сталися крадіжки трансформаторної оливи з електричних трансформаторів. Причому, від дій зловмисників, які виводили з ладу ці стратегічні для будь якого населеного пункту об’єкти, страждали не лише селяни, але й дитсадки, школи, лікарні.

У ході проведення оперативно-розшукових заходів, направлених на розшук зловмисників, оперативники Лебединського відділення поліції затримали 33-річного жителя села Кам’яне за підозрою у вчиненні подібних злочинів. Чоловік, що вже притягався до кримінальної відповідальності за злочини пов’язані з наркотиками, недовгий час навіть встиг попрацювати у галузі електропостачання, тож мав уявлення про механізми електрообладнання, і знав, як залити в трансформатор оливу, і як її ж злити. А залишившись без роботи, розпочав свій маленький «бізнес». Викрадену оливу продавав, а виручені гроші витрачав на власний розсуд.

«У підозрюваного, в ході обшуку, виявлені і вилучені каністри з трансформаторною оливою. Також встановлено коло осіб, яким він реалізовував викрадене, – коментує начальник Лебединського відділення поліції Олег Цуріков. – На сьогодні доведена причетність зловмисника до двох крадіжок з електричних трансформаторів у селі Кам’яне, в якому чоловік, власне, і сам проживав. П’ятдесят кілограмів оливи він викрав у травні, і ще сорок – у липні. Зараз поліція перевіряє причетність зловмисника до подібних злочинів, скоєних на території району протягом нинішнього та минулого років».

Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.1 ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу, виправних робіт на строк до двох років, або позбавлення волі на строк до трьох років. Слідство триває.

Поділитися в соціальних мережах