Біля “Епіцентру” покарали водія

29 жовтня, близько 13:00, на автостоянці одного з торговельних центрів на вулиці Героїв Крут, інспектори помітили, як автомобіль Chevrolet Aveo здійснив зупинку на спеціально відведеному місці для людей з інвалідністю, про що свідчила відповідна дорожня розмітка.

Стало зрозуміло, що зупинка починає переростати в стоянку, адже, обійшовши свій транспортний засіб, керманич направився до торговельного центру. У цей час його наздогнали та зупинили поліцейські. Як з’ясувалося, громадянину не встановлена жодна з груп інвалідності, а на автомобілі не було будь-якого розпізнавального знаку «Інвалід».

Незважаючи на декілька спроб 45-річного чоловіка уникнути відповідальності, патрульні винесли йому постанову за ч. 5 ст. 122 (зупинка чи стоянка транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю) КУпАП. Санкція даної статті передбачає штраф у розмірі від 1 020 до 1 700 гривень.

Нагадаємо, що нещодавно вступили в дію зміни до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку чи стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю. Детальніше за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/2109–19.

Поділитися в соціальних мережах