Біля сумських супермаркетів орудують шахраї

Працівники Сумського відділу поліції в ході проведення оперативно-розшукових заходів встановили трьох осіб, які підозрюються у вчиненні шахрайств стосовно людей похилого віку. Двоє з них кияни, а один – житель Луганської області.

Зловмисники використовують давню злочинну схему, в якій одурюють своїх жертв, повідомляючи їм, що ті нібито виграли вартісний приз, на зразок мікрохвильової печі чи пральної машинки. Шахрайське дійство розгортається, як правило, десь біля продовольчих супермаркетів. Шахраї представляються громадянам працівниками цих торгівельних мереж, і, відібравши жертву серед літніх людей, повідомляють про «виграш». Потім пропонують підтвердити свою платоспроможність, пред’явивши гроші. Далі гроші кладуться в конверт, конверт відразу ж підміняється зловмисником на аналогічний, але не з грошима, а з нарізаним папером, і передається назад до рук жертви.

Так, учора на вудку шахраїв потрапила 66-річна сумчанка, у якої видурили 7000 гривень. Загалом до поліції Сум за вересень-жовтень звернулося по допомогу четверо літніх громадянок, які постраждали від дій шахраїв. І хоча особи зловмисників встановлені – їх поки що не затримали. Тому звертають увагу громадян, що шахраї знову можуть десь з’явитися. У разі, якщо ви побачите цих людей на вулицях чи біля магазинів населених пунктів Сумської області, поліція просить негайно їй про це повідомити.

Поділитися в соціальних мережах