Біля супермаркету невідомі дурили людей

Довірившись зловмисникам, які назвались організаторами акцій, двоє жителів Сумщини втратили майже 48 тисяч гривень.

Так, до Роменського відділу поліції звернувся один із місцевих мешканців. Чоловік розповів, що після участі в “акції” втратив чималу суму грошей. За словами заявника, на його мобільний прийшло смс-повідомлення про виграш автомобіля «Тойота Карола» із зазначенням сайту та номерів телефонів організаторів акції. Зацікавлений пропозицією, чоловік перейшов за посиланням та вирішив зв’язатися з «добродіями», аби дізнатись умови отримання новенької іномарки. Ті повідомили, що машину можна буде забрати, сплативши за неї податок у сумі 15 тисяч гривень. Проте цієї суми виявилося недостатньо для отримання автомобіля, й аферисти вигадали черговий збір за виграш. Та після їх четвертого телефонного дзвінка та отримання 40 тисяч гривень потерпілий звернувся до правоохоронців.

Звернулася за допомогою до поліції і 63-річна сумчанка. Жінка також взяла участь в акції біля одного із супермаркетів міста та лишилася своїх заощаджень. За словами потерпілої, біля магазину до неї підійшли жінки, запропонували взяти участь в акції від відомих брендів продовольчих магазинів та аптек. А повідомивши про виграш, аби пересвідчитися в її платоспроможності, попросили пенсіонерку принести гроші. Коли ж остання принесла 7 тисяч гривень, зловмисниці поклали їх до конверту та, підмінивши їх на звичайні папірці, віддали назад жінці.

Сьогодні за двома фактами в поліції відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Правоохоронці перевіряють всі вказані заявниками факти, аби встановити зловмисників та притягти їх до відповідальності та вкотре застерігають громадян від участі в сумнівних акціях і необдуманих кроків. Ні в якому разі не перераховуйте гроші, незважаючи на цілком «переконливі» аргументи. Не вірте барвистим обіцянкам та пам’ятайте, що спілкування з різними «акційними» організаторами може коштувати вам втрати своїх заощаджень.

Поділитися в соціальних мережах